Yükleniyor..

Juul Hakkında Merak Edilen Herşey

JUUL Pod nasıl çalışır?

 

JUUL, JUUL pod elektronik sigaraya her an ideal miktarda güç ve nikotin takviyesi sağlamak için tasarlanmış kapalı bir sıcaklık kontrol döngüsü mekanizması kullanır. Endüstri standartlarında emici materyal ve nikel-krom coil sistemi kullanılarak likit ısıtılır. Detaylı yazımızı "JUUL Nasıl Çalışır " okuyabilirsiniz.

Sizde JUUL elektronik sigara satın almak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.


https://www.elektroniksigaravip2.com.tr/urunler/juul.html

 

JUUL’un sunduğu JUUL Pod aroma seçenekleri hangileridir?

 

Firma şu anda Virginia Tütünü, Klasik Tütün, Nane, Mentol, Meyve, Mango, Salatalık ve Créme olmak üzere 8 farklı JUULpod sunmaktadır.(Aromalar güncellenebilir, takip ediniz)

Resim

 

Nikotin Yoğunluğu Nedir?

 

JUUL pod elektronik sigara ürünleri hem 3% hem de 5% sertliğinde kullanıcıya sunulur. Her 5% JUUL pod, üretim esnasında ağırlıkça 5% nikotin (59mg/ml üzerinden yaklaşık 40mg) ile yaklaşık 0.7ml içermesi için tasarlanmıştır. Her 3% JUUL pod, üretim esnasında ağırlıkça 3% nikotin (23mg/ml üzerinden yaklaşık 35mg) ile yaklaşık 0.7ml içermesi için tasarlanmıştır. Nikotin içeriği uzun bir süre geçtikten sonra değişebilir.

 

Bir JUUL Pod ne kadar süre kullanılabilir?

 

Bir JUUL elektronik sigara ortalama olarak 200 çekiş için tasarlanmıştır. Ancak kişinin bireysel kullanım tarzına göre bu değişebilir.

 

JUUL Pod ürünlerini nasıl muhafaza etmem gerekir? Son tüketim tarihleri var mı?

 

JUUL pod elektronik sigara ürünleri satın alındıktan sonra kısa süre içinde tüketilmesi amacıyla üretilmiştir. Bir yıl sonra son tüketim tarihleri geçmeyecek olsa da, bu süreden sonra doğal aromada veya kalitede bir azalma ile karşılaşılabilir.

 

Bir JUUL Pod’u kullandıktan sonra ne yapmalıyım?

 

JUUL podlar kapalı sistemlerdir ve tekrar dolum yapılamaz. Kullandıktan sonra herhangi bir çöp kutusuna atabilirsiniz.


JUUL Pod’un USA UK DE Edition arasındaki fark nedir? Versiyon Farkları Nelerdir?

Juul elektronik sigara ülekerin yasaları elverdiği oranda farklı nikotin değerlerine podlar versiyonları piyasaya sürmektedir. Versiyonlar arasındaki fark içerisinde kullanılan nikotin oranına göre değişmektedir.

Usa versiyonlarda 50mg nikotin vardır. Uk versiyonlarda 20mg nikotin vardır. Her ülkenin yasal sınırları prosedürleri gereği farklı ürünler üretilmektedir. 

 

Juul Pod Elektronik Sigara Nasıl Temizlenir ? Juul' un nasıl temizlendiğine dair sizler için detaylı bir rehber oluşturduk, bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

https://www.elektroniksigaravip2.com.tr/icerik/juul-nasil-temizlenir-detayli-inceleme.html

Nikotin içermeyen bir e-likit yapacak mısınız?

 

Şu ana kadar üretilen tüm JUUL podlar nikotin içermektedir. Ürün geliştirme ekibimiz sürekli olarak yeni geliştirmeler üzerinde çalışmaktadır ancak şu an için nikotin içermeyen seçenekler sunmuyoruz. En yeni JUUL e-sigara geliştirmelerinden haberdar olmak için haber bültenimizi takip edebilirsiniz.

 
Resim


JULL Pod e-likit içerisinde neler var?

 

Uzun süreli araştırmalar sonucu JUUL Labs, endüstri lideri partnerleri ile birlikte sıkı kalite kontrol süreçleri altında kendi tescilli e-likit formülünü geliştirdi.

 

E-likitlerimizin içinde gliserol, propilen glikol, doğal yağlar, özütler ve aromalar, nikotin ve benzoik asit gibi bileşenler bulunmaktadır.

 

  1. Gliserol ve propilen glikol e-likitler içerisinde nem tutucu olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır, ayrıca diş macunu gibi birçok tüketici ürününde de bulunur.
  2. Benzoik asit, tütün bitkisi içinde bulunan ve doğal yolla oluşan bir asit türüdür. Harika bir kullanıcı deneyimi sunan tescilli formülümüzün bir parçasıdır.
  3. Prensip gereği, ürün geliştirme ve üretim süreçlerimizde aroma bileşeni olarak diasetil ve asetil propionil (veya 2, 3-pentandionasetilaseton) kullanılmamaktadır.

 

Eğer kullanımın sağlığa etkisi ve nikotinin ağızdan alımı hakkında sorularınız veya endişeleriniz varsa bir sağlık hizmetleri uzmanına danışmanızı öneriyoruz.

JUUL e-likidini sıvı olarak satın alabilir miyim?

 

E-likidimizi sıvı formunda satmamaktayız. Şu anda e-likitlerimiz yalnızca pod şeklinde mevcuttur.

 

JUUL Podlarını kendi e-likidim ile doldurabilir miyim?

 

Sağlık ve güvenlik açısından, JUUL podlarınızı tekrar doldurmayı lütfen denemeyin. Ürün kalitesini devam ettirmek adına JUUL podlar yeniden dolum veya yeniden kullanım için uygun değildir. 

 

JUUL Pod Elektronik Sigarayı açabilir miyim?

 

Sağlık ve güvenlik açısından, lütfen JUUL pod elektronik sigara açmaya ve yeniden doldurmaya çalışmayınız. Ürün kalitesini devam ettirmek adına JUUL podlar yeniden dolum veya yeniden kullanım için uygun değildir.

Resim

 

JUUL Podu kullanmanın en iyi yolu nedir?

 

JUUL podlar kolay ve yumuşak bir çekiş için tasarlanmıştır ve normal çekiş şartları altında optimal buhar ve nikotin deneyimi sağlar. JUUL podun çalışması için yapacağınız ilk çekişte normale göre biraz daha güçlü bir çekiş kuvveti uygulamanız gerekebilir ancak JUUL ekibi daima ağızlıktan yumuşak bir çekiş yapmanızı önerir. Gereğinden fazla çekiş kuvveti uygulamak likidin hava yolundan çıkmasına sebep olabilir. Ayrıca ağızlığı dişleriniz veya dudaklarınız arasında sıkmaktan da kaçınmanız gerekir, bu basınç da likidin hava yolundan çıkmasına ve sızıntıya sebep olabilir. JULL podu yerleştirirken podu sıkmadan yerine oturtmak için parmaklarınızı sert plastik ağızlığın dış kenarlarına koyun.

JUUL cihazınızı ve podlarınızı nasıl kullanacağınızı tam olarak anlamadıysanız, aşağıdaki video size açıklayacı ve bilgilendirici bir içerik sağlayacaktır.

 

JUUL Podun Parti Kodu (Batch Code) nerededir?

 

JUUL pod Parti Kodu karton ambalajın arkasında bulunmaktadır. Ayrıca kod JUUL pod folyo ambalajının diğer tarafına da basılmıştır. Numara 6-12 karakter arasında değişebilir.
tags: juul nedir, juul elektronik sigara  nasıl çalışır, juul e-sigara nedir

Juul elektronik sigara satın almak için bağlnatıyı ziyaret edebilirsiniz. https://www.elektroniksigaravip2.com.tr/urun/juul-elektronik-sigara.html


Aşağıdaki yazılar ilginizi çekebilir;

JUUL Nasıl Çalışır?

JUUL Nasıl Temizlenir?


 

Ek Resimler

Bu içerik 23.11.2018 tarihinde yayınlandı ve toplam 29810 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Sosyal Medya

En Çok Satan Kullan At

En Çok Satan Pod Modeller

En Çok Satan Likitler