Yükleniyor..
Arama kriterlerine uygun
248 sonuç bulundu
Smok yada Smoktech adıyla bilinen elektronik sigara markalarını bu kategrori üzerinden inceleyebilir aynı gün kargo avantajından yararlanabilirsiniz. Elektronik sigara markaları arasında kaliteli üretim standartlarrı ve eşsiz tasarımları ile iyi bir yer edinen Smoktech ürünleri bu sayfa üzerinden satışa sunulmuştur.

SMOK, 2010 yılında kurulmuştur ve küresel elektronik sigara üretim merkezi olan Shenzhen'in Nanshan bölgesinde yer almaktadır. Şirket, üretimin yanı sıra araştırma ve geliştirmeyle de ilgileniyor.

Şirketin elektronik sigara dünyasında yaptığı ilk sıçrama, endüstrinin ilk çift bobinli cartomizerini piyasaya sürdüğü 2011'de oldu. O zamanlar, çift bobin kullanımı cesur ve nadir görülüyordu. Bu popüler cartomizer'lar sayesinde, gazeteler yepyeni bir lezzet ve buhar düzeyini deneyimleyebildiler.

2012, şirket için üretim açısından pek de unutulmaz bir yıl değildi, ancak SMOK'un sınırları zorlama konusundaki itibarını pekiştirdi. SMOK Teleskopu, 18350'lerden 18490 / 18500'lere ve 18650'lere kadar farklı piller kullanmasına izin veren yeni bir sisteme  sahipti . Şirket, bu benzersiz tasarım için bir patente sahiptir. VMax ve ZMax modları, şirketin değişken voltajlı vapingin "yeni" dünyasına girmesiydi. O zamanki Çinli çağdaşlarının çoğunun ürünleri gibi, Smoktech'in 2012 serisi makul derecede iyi performans gösterdi, ancak estetik olarak tatsızdı.

2013 yılında şirket, Pyrex Aro ve Tumbler tanklarında yeni "pamuksuz" teknolojisini uygulamaya koydu. Bu tanklar, kuru darbelerin önlenmesine yardımcı olmak için tipik olmayan bir alt bobin tasarımı kullandı. Tüm zamanların en etkili vaping cihazlarından birinden esinlenen eGo Winder, birçok kişinin orijinal meraklı e-sigara olarak kabul ettiği SMOK'un üstlendiği şeydi. Son olarak, Magneto, çok daha iyi görünümlü bir tasarıma ve benzersiz bir manyetik ateşleme anahtarına sahip olan Teleskop'un güncellenmiş bir versiyonuydu.

Değişken vat miktarı norm haline geldikçe, SMOK bir dizi ürünle cevap verdi. Rocket, Shuttle ve Silenus, kullanımı kolay, değişken vatlı modlardı. SMOK'un 2014 serisindeki en ilginç ürün BEC Pro oldu. Bu, şirketin gelecekteki SMOK ürünlerinde görülebilecek ileri görüşlü bir özellik olan Bluetooth bağlantısına sahip ilk vaping cihazıydı.

2015, Smoktech için muazzam bir yıldı. Şirket, ana akım pazarda her zaman başarılı olsa da, bu yıl, tecrübeli gazeteleri memnun etmek için tasarlanmış ürünler piyasaya sürdüğü ilk yıldı. TFV4, bir alt ohm tankı için buhar beklentilerini yeniden tanımladı. O zamana kadar yalnızca süper düşük yapılarda çalışan yeniden oluşturulabilir bir atomizerde elde edilebilen aynı tür buhara izin veren ilk tanktı. Sub ohm tanklarının algısını ve beklentilerini değiştiren çığır açan bir üründü. Mod tarafında, X Cube serisi yüksek güçlü değişken watt vapingi yeni Bluetooth işlevselliği ile birleştirdi. 2015 meraklı gazetelerin gözünde SMOK için bir pankart yılıydı.

Şirketin başarısı 2016 yılında da devam etti. Yeniden inşa edilebilir alana TF-RTA ile girdi ve kutu mod tarafında H-Priv, uygun fiyata kağıtlara güç ve çok yönlülük sundu. Şirketin Alien başlangıç ​​kiti, yılın en popüler cihazlarından biriydi. Doğal olarak, yılın Smok en önemli ürünü olan  TFV8 , takip TFV4 için. Bir kez daha, SMOK bir sub ohm tankında buhar performansını artırdı.

SMOK, 2017 yılında TFV12 Cloud Beast King ile çıtayı bir kez daha yükseltti  . Duodenary (12) bobin kafalarını kullanan ilk alt ohm tanklarından biri olan bu tank, bulut takipçileri için hızla tercih edilen bir seçenek haline geldi. Alien modunun başarısına dayanarak, ProColor adı verilen ışıklı ışıklara sahip bir cihaz da çıkardılar. G-Priv ve T-Priv modları bu eğilimi sürdürdü.

SMOK, 2018'de ilk pod vapes serisini piyasaya sürdü : The Infinix, Fit ve Rolo Badge. Her biri şu anda piyasadaki en popüler tasarımlara dayanıyordu. Yılın ilerleyen saatlerinde şirket, pod kataloğunu en çok satan Novo ile güncelledi ve yüksek performanslı pod tarzı AIO cihazı olan Nord'da örgü bobinleri benimsedi . SMOK, kendisini sürekli olarak yeniden keşfederek ve zamana bağlı kalarak, sürekli değişen bir sektörde çok yönlülüğü sürekli olarak göstermiştir.