Yükleniyor..
Arama kriterlerine uygun
92 sonuç bulundu

Seçiminiz

Ürün Grupları

18650 Pil 2 adet

Pil

Güç Seçenekleri

Renk

Fiyat Aralığı

Vaporesso markasının tüm modellerini bu kategori üzerinde listeleyebilrsiniz. Vaporesso elektronik sigara modelleri G-Priv, Renova, Aurora Play, Xros, Luxe,  Armor Pro, Stick, Revenger, Tarot, Swag, nebula, Tarot Mini, Target, Target Mini, Guardian One başta olmak üzere Vaporesso fiyatlarını listeleyebilirsiniz. Siparişleriniz aynı gün kargolanır ve kapıda nakit yada kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

VAPORESSO MARKASI VE ÜRÜNLERİ HAKKINDA

Nikotin bağımlılığı sigara içenlerin sigarayı bırakmasını zorlaştırdığından, yeniliğimizin temel amaçlarından biri, sigara içenlerin ürünlerimizi kullanarak yeterli nikotin memnuniyeti elde etmelerini sağlamaktır.

Misyonumuz, sigara içenlerin elektronik sigaraya geçerken karşılaştıkları diğer zorlukları ve endişeleri anlamamıza yardımcı oldu:

Tat Konsantrasyonu, Kullanım kolaylığı, Emniyet

Stil ve Ergonomi
Bu sorunları çözmenin tek yolunun yenilik ve garantili kaliteden yararlanmak olduğunu biliyoruz.

KALİTE
Kaliteyi özellikle ciddiye alıyoruz. Sadece bitmiş ürünlerimizi kapsamlı testlere tabi tutmakla kalmıyoruz, aynı zamanda hammaddelerimizi de uyguluyoruz.


Kalite kontrolümüz, müşterilerimizin endüstride yalnızca en iyiyi almasını sağlamak için birçok yetkili kalite sisteminden gelen sertifikaları içerir.

Ürünlerimizin tüm yönleri aşırı testlerden geçmiştir. Örneğin, örnek ürünümüzün üzerindeki ateş düğmesine 100.000 baskı ve ayrıca testin diğer 1000+ öğesi için dakikada 40 kez basılacaktır.
"Ankete katılanların yaklaşık% 90'ı VAPORESSO'nun kalite ve yenilik açısından rakiplerinden farklı olduğunu söyledi."
Ürünlerimizin tüm yönleri aşırı testlerden geçmiştir. Örneğin, örnek ürünümüzün üzerindeki ateş düğmesine 100.000 baskı ve ayrıca testin diğer 1000+ öğesi için dakikada 40 kez basılacaktır.
"Ankete katılanların yaklaşık% 90'ı VAPORESSO'nun kalite ve yenilik açısından rakiplerinden farklı olduğunu söyledi."

TAAHHÜT
VAPORESSO, tatmin edici bir vaping deneyimi yaratmak için ürünlerimiz için en iyi teknolojiyi, tasarımı ve kaliteyi aramaya kendini adamıştır.


PMTA
Herhangi bir şirketin çoğuna yatırım yaparak ve PMTA'nın zorlu süreci için en profesyonel ekibi işe alarak, elektronik sigara endüstrisinin gelişimi için canlı ve sürdürülebilir bir ortam oluştururken, aynı zamanda elektronik sigaralar için güvenli ve yüksek kaliteli buhar deneyimleri sunma tutkumuzu ifade ediyoruz. PMTA uygulamamız, hem ABD hem de küresel pazarlarda uzun vadeli bir kalkınma stratejisi oluşturmak istediğimizi gösteriyor.

SİZİN KEYFİNİZLE TASARLANDI

VAPE KALEM
Nikotin, tatlar ve hava akışının pürüzsüzlüğünden tatmin olan Vape Kalemler, vaping deneyimine ideal bir giriş niteliğindedir.


POD
Taşınabilir ve kullanımı kolay Podlar, geleneksel sigara deneyimini yansıtırken bir yandan da elektronik sigaraya alışmanın bir sonraki adımıdır.


POD MODU
Pod Modları, lezzet sizin için her şey ifade ettiğinde, biraz kolay taşınan basitlik ve stille ideal bir seçenektir.


MOD
Modlar, size sürekli olarak zengin lezzet ve yoğun buhar sağlayan harici pillerle enerji verilen güçlü bir kategoridir.


VAPORESSO'NUN TARİHÇESİ

2015
VAPORESSO kuruldu
2016
İlk ürün "TARGET" yayınlandı
2017
2017-İlk çift pilli ürün "REVENGER" piyasaya sürüldü (5 milyondan fazla kit satıldı)
2018
"ZERO" ürünü piyasaya sürüldü (10 milyondan fazla kit satıldı)
2019
Power Shop Programı kuruldu
"REDDOT" tasarım ödülünü aldı
2020
Ana şirket SMOORE, elektronik sigara endüstrisinde ilk halka arzını duyurdu
Tam PMTA için hazırlandı ve başvurdu
SMOORE'dan elektronik sigara endüstrisindeki 11 yılı aşkın deneyimi miras aldık. SMOORE, ısıtma elemanı teknolojilerinde bir uzmanlıktan vazgeçti ve bize aynı yenilikçi ve güvenli standartları verdi.

DAHA GÜÇLÜ

VAPORESSO'nun ana şirketi olan 2009 yılında kurulan SMOORE, en büyük küresel vaping cihazı sağlayıcısıdır. SMOORE, tarihte önemli bir dönüm noktası oluşturan 25 milyar ABD Dolarını aşan değerlemesi ile sektörde halka açık ilk şirkettir.